Často kladené otázky

Je výkup bytov bezpečný?

Profesionalita a spoľahlivosť pri výkupe nehnuteľností je 100% garantovaná, nakoľko je realizovaná odbornými pracovníkmi v spolupráci s našou advokátskou kanceláriou.

Vykupujú sa všetky druhy nehnuteľností?

Pri každej jednotlivej ponuke je najvhodnejšie osobné stretnutie na posúdenie daného prípadu. Realizujeme výkup bytov, výkup rodinných domov a výkup pozemkov. Pri ostatných typoch nehnuteľností závisí na dohode. Vykupujeme nehnuteľnosti ako zrekonštruované, tak i v pôvodnom stave.

Viete pomôcť vo všetkých oblastiach Slovenska?

Áno, riešime prípady takmer po celom Slovensku. Či sa jedná o krajské tak i okresné mestá. Vždy závisí na individuálnosti obchodu a type nehnuteľnosti.

Kedy je výkup nehnuteľností vhodný?

Realizácia priameho odkupu je výhodná z množstva dôvodov. Rýchla potreba hotovosti, potreba predaja v čím najkratšom čase, nutnosť riešenia dražby, exekúcie, čí výkonu záložného práva sú len niektoré dôvody, pre ktoré je priamy výkup nehnuteľností výhodnejší ako zdĺhavý predaj cez množstvo sprostredkovateľov.

S nami sa vyhnete stresom, zbavíte sa starostí a ušetríte čas, čím v konečnom dôsledku ušetríte Vaše peniaze.

Aká je finálna predajná cena pri výkupe nehnuteľností?

Výkupná cena závisí od lokality, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza. Naši pracovníci sa vždy snažia určiť reálnu trhovú hodnotu Vašej nehnuteľnosti v danom čase, z ktorej sa následné vychádza. Výsledná cena, ktorú ovplyvňuje i jej právny stav, závisí vždy na dohode. Zväčša sa pohybuje približne 80% hodnoty trhovej.

Môžeme výkup realizovať okamžite?

Proces predaja závisí na právnom stave vykupovanej nehnuteľnosti. Výkup je po stanovení ceny možné začať realizovať do 24 hod. Ak je nehnuteľnosť v poriadku, financie je možné mať do 48 hod.

Mám zadlžený byt. Čo v takom prípade?

V prípade, ak sa na Vašej nehnuteľnosti nachádza záložné právo, Vaša nehnuteľnosť je postihnutá dražbou, exekučným konaním, či máte dlh u správcu, samozrejme i v tomto prípade máme pre Vás riešenia. Naša právna kancelária prevezme celú komunikáciu s potrebnými úradmi, aby sa predišlo tomu najhoršiemu, vydraženiu Vašej nehnuteľnosti za minimálnu cenu. Vyplatíme za Vás všetky záväzky a nájdeme riešenie, ktoré bude pre Vás výhodnejšie, ako súčasná situácia.

Zabezpečujete náhradné ubytovanie?

Áno. V prípade Vašej požiadavky o náhradné ubytovanie vieme zabezpečiť buď výmenu Vašej nehnuteľnosti sa menšiu resp. zabezpečiť dlhodobý prenájom. Samozrejmosťou je pomoc s prepisom všetkých potrebných médií a asistencia sťahovacej služby.

Mám družstevný byt, ktorý nevládzem platiť. Viete mi pomôcť?

Samozrejme. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte.

Máte záujem o naše služby?

Prípadne zavolajte na 0917 366 074, alebo píšte na email  info@rhodia.sk.